Isuzu 3KR1 łącznik pompy hydraulicznej, sprzęgło elastyczne

W ofercie wszystkie wersje sprzęgieł elastycznych oraz innych rodzajów łączników silnika Isuzu 3KR1 i pompy hydraulicznej.

W silnikach Isuzu 3KR1 występuje wiele wersji połączeń pompy hydraulicznej i silnika. W przypadku isuzu 3KR1 są to zarówno sprzęgła gumowe z tulejkami metalowymi, jak i różnego rodzaju elementy teflonowe czy plastikowe.

Aby dokładnie określić jaki rodzaj sprzęgła występował w Twoim silniku Isuzu 3KR1 potrzebujemy następujących informacji:

  1. Zdjęcie starego sprzęgła lub jego pozostałości
  2. Informacje na ile śrub było montowane oraz jakiego wymiaru były to śruby
  3. Średnicę zewnętrzną całego elementu.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR2

Isuzu 3KB1Na śruby korbowodu stosować należy stale stopowe, które w stosunku do węglowych, oczywiście w granicach dopuszczalnych naprężeń, nie wykazują praktycznie żadnych odkształceń trwałych. W ten sposób unika się dalszego zwiększania luzu wskutek wydłużania się samej śruby. Wykonanie śruby nie powinno dopuszczać żadnych podcięć, zakończenia gwintów muszą być płynne i gładkie, a wszelkie przejścia na inną średnicę powinny być wykonane wymiarowanymi i tolerowanymi promieniami. Gwint w śrubach korbowodu, dla zachowania współosiowości, powinien być w zasadzie frezowany. Otwór od strony łba śruby w stopie musi być starannie sfazowany, a powierzchnia przylegania łba śruby ściśle prostopadła do osi otworu.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.