Isuzu 3KR1 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu 3KR1, silnika z maszyna budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 3KR1 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu 3KR1 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR2
  • Isuzu 3KB1

Jednym z najważniejszych i nowych zagadnień związanych z tworzeniem i wykorzystaniem urządzeń płynowych jest zapewnienie odpowiedniej czystości tych urządzeń. Chodzi tu nie o czystość „zewnętrzną”, pozornie wpływającą na niezawodność, ale o czystość „wewnętrzną”, mającą decydujący wpływ na stopień i jakość realizacji zadań nakładanych urządzeniom płynowym.

Wynika to ze stwierdzonego faktu, że czystość „wewnętrzna” układu płynowego jest miernikiem stałości założonych parametrów technicznych. Tak więc nie tylko stopień zużycia elementów, a zatem i czas pracy układu, lecz także własności statyczne i dynamiczne ulegają pogorszeniu zawsze tam, gdzie nie zapewniono właściwej czystości „wewnętrznej”. Ilość stosowanych obecnie rodzajów gazów i cieczy, które nazywamy płynami roboczymi, jest bardzo duża. Różnią się one między sobą własnościami fizykochemicznymi, wpływającymi na sposób ich eksploatacji i zakres zastosowań.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.