Isuzu 3KC1, 2KC1 wał korbowy silnika

Wał korbowy do Isuzu 3KC1, 2KC1 dostępny w naszej ofercie. Zapytaj również o wał używany lub regenerowanych do Isuzu 3KC1, 2KC1. Mamy również w ofercie panewki wału do Isuzu 3KC1, 2KC1.

Pamiętaj! Oferujemy panewki nadwymiarowe do wszystkich rodzajów wałów korbowych ISUZU 3KC1, 2KC1. Mamy w ofercie także panewki w wysokich nadwymiarach!

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KB1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KR2

W nowoczesnych pyłomierzach zapylone powietrze zasysane jest przez pompę ssącą do komory teflonowej. W komorze cząstki pyłu elektryzują się. Kierowane przez siły pola elektrycznego cząstki pyłu na czujnik piezoelektryczny obniżają częstotliwość jego drgań proporcjonalnie do ich masy. Sygnały z tego czujnika oraz włączonego przez mostek drugiego czujnika, na którym nie osiadają cząstki pyłu (czujnik nie jest pod napięciem elektrycznym), są sumowane. Sygnał wyjściowy jest wprost proporcjonalny do gęstości masowej cząstek pyłu. Istnieje możliwość automatyzacji pomiaru i odczytu.

Istnieją klejące konimetry wielostopniowe, gdzie wytrącanie cząstek pyłu następuje stopniowo od najmniejszych do największych, przez zwiększanie prędkości powietrza w kolejnych dyszach. Konimetry nie są przydatne do pomiaru stężeń zapylenia powietrza przy ruchu pojazdów mechanicznych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.