Isuzu 3KC1, 2KC1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 3KC1, 2KC1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 3KC1, 2KC1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 3KC1, 2KC1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 3KC1, 2KC1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 3KC1, 2KC1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KB1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KR2

Doskonałym sposobem wyzyskania części ciepła unoszonego przez spaliny jest napędzanie nimi turbodmuchawy służącej do doładowywania silnika. Sposób ten szeroko jest stosowany w większych jednostkach. Właściwa gospodarka ciepłem uchodzącym z silnika polegająca na wyzyskaniu spalin i wody chłodzącej pozwala niekiedy doprowadzić sprawność takiej skojarzonej instalacji nawet do 80 %. Niestety jednak większość silników, nawet średniej mocy, pracuje bez takich urządzeń, nie mówiąc już o silnikach małych, które ich nie posiadają. W tych licznych przypadkach ok. 70 % kosztownego ciepła tracimy bezpowrotnie.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.