Isuzu 3KC1, 2KC1 pompa wody

Pompa wody do silnika Isuzu 3KC1, 2KC1 dostępna w naszej ofercie. Wszystkie wersje pompy wody Isuzu 3KC1, 2KC1 dostępne na miejscu na magazynie w Polsce, lub na zamówienie.

Przy zamówieniu pompy wody do swojego Isuzu 3KC1, 2KC1 podaj pełne oznaczenia swojego silnika. Znajdują się one na dwóch białych/srebrnych naklejkach na pokrywie zaworowej silnika (tzw. pokrywa klawiatury, czy też pokrywa górna silnika). Jeżeli na Twoim silniku Isuzu 3KC1, 2KC1 te naklejki są nieczytelne, pomocne może okazać się zrobienie zdjęcia starej pompy wody.

W ofercie również wentylator silnika Isuzu 3KC1, 2KC1, a także inne elementy układu chłodzenia silnika.

  • Pompy wody Isuzu 3KA1
  • Pompy wody Isuzu 3KB1
  • Pompy wody Isuzu 3KR1
  • Pompy wody Isuzu 3KR2

Na ogół właściwe dobranie promienia poduszki nie nastręcza trudności, w najgorszym razie można zawsze doprowadzić do bardzo małego udziału poślizgu w przesunięciu całkowitym. Poduszkę wykonuje się albo jako oddzielną część walcową, wciśniętą do dźwigienki, albo, jeśli dźwigienka jest odkuta ze stali, jako jedną z nią całość. Drugi koniec dźwigienki współpracuje zazwyczaj z laską. Jeżeli regulacja przewidziana jest gdzie indziej (np. przy zastosowaniu miseczki), koniec dźwigienki może posiadać kuliste wgłębienie dla grzybka laski. Najczęściej jednak właśnie w tym końcu przewiduje się urządzenie regulacyjne.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.