Isuzu 3KC1, 2KC1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu 3KC1, 2KC1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 3KC1, 2KC1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 3KC1, 2KC1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu 3KC1, 2KC1.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KB1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KR2

Pierwszym stadium reakcji tlenu z cząsteczkami węglowodorów jest utworzenie nadtlenków, które poprzez alkohole, aldehydy i ketony utleniają się do kwasów, począwszy od mrówkowego, a skończywszy na wysokocząsteczkowych kwasach karboksylowych. Kwasy zawarte w oleju tworzą sole w obecności wody i tlenków metali. Sole te mają charakter mydeł tworząc w oleju emulsje i szlamy. Przy dalszym oddziaływaniu tlenu na olej zawierający kwasy, część kwasów utlenia się do hydroksykwasów, które będąc związkami dwufunkcyjnymi tworzą estro- i eterokwasy, a odszczepiając wodę przechodzą one w laktany i laktydy. Substancje te mogą reagować dalej tworząc przy podgrzewaniu złożone poliestry zwane estolidami, które reagując dalej z produktami utlenienia tworzą produkty o dużym ciężarze cząsteczkowym.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.