Isuzu 3KC1, 2KC1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 3KC1, 2KC1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 3KC1, 2KC1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 3KC1, 2KC1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 3KC1, 2KC1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KB1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KR2

Poprawę wykorzystania elementu objętościowego można uzyskać przez odpowiednie ukonstytuowanie struktury materiału przegrody filtracyjnej. Prześwit i zagęszczenie porów zmniejsza się w kierunku do wnętrza elementu. Większe cząstki zanieczyszczeń zatrzymywane są w zewnętrznych a mniejsze w wewnętrznych warstwach elementu. Strukturę taką uzyskuje się przez odpowiednie nawinięcie oplotu z przędzy, taśmy lub sznura. Na szkielet elementu, wykonany z drutu lub blachy perforowanej, nawija się warstwy oplotu według linii śrubowej o odpowiednim skoku, odpowiednio krzyżując zwoje i zmieniając stopień ich zgniecenia.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.