Isuzu 3KC1, 2KC1 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu 3KC1, 2KC1, silnika z maszyna budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 3KC1, 2KC1 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu 3KC1, 2KC1 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KB1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KR2

Komputeryzacja procesów technologicznych stworzyła wielką szansę rozwoju urządzeń elektrohydraulicznych i elektropneumatycznych, wykorzystywanych już obecnie masowo w skali przemysłowej. Szczególnie w zakresie wytwarzania wyrobów w wielkich seriach i wyrobów precyzyjnych zastosowanie urządzeń pneumatycznych i hydraulicznych umożliwiło skonstruowanie maszyn stosunkowo tanich, szybko działających i niezawodnych. Możliwości takie zaistniały wskutek zastosowania płynowych elementów pomiarowych sterujących i wykonawczych.

Rozwój w dziedzinie maszyn komunikacyjnych wiąże się jednoznacznie z postępem w dziedzinie sterowania płynowego. Nie ma obecnie nowoczesnych konstrukcji samolotów, statków, samochodów i ciągników, w których by nie wykorzystywano działania układów płynowych. Serwomechanizmy, umożliwiające realizację precyzyjnych i złożonych zadań sterowania parametrów ruchu obiektów komunikacyjnych, są budowane niemal wyłącznie z wykorzystaniem elementów hydraulicznych i pneumatycznych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.