Isuzu 3KB1 wtryskiwacze

W ofercie wtryski do silnika Isuzu 3KB1. Wtryskiwacze Isuzu 3KB1 dostępne we wszystkich wersjach. Podaj pełne dane odczytane z wtryskiwacza. Zajmujemy się również profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Isuzu 3KB1.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KR2

Metoda ważenia próbki w cieczy i w powietrzu polega na zważeniu próbki o znanej objętości całkowitej w cieczy o dobrych właściwościach hydrofobowych (woda, benzyna, nafta) po uprzednim zważeniu w powietrzu. Oblicza się na tej podstawie objętość próbki bez porów a następnie przy wykorzystaniu odpowiednich wzorów – porowatość. Metoda ta stosowana jest do określania porowatości materiałów filtracyjnych do filtracji paliwa i oleju.

Metoda statystyczna  wykorzystuje powiększoną mikrofotografię swobodnego przekroju materiału porowatego. Na taką fotografię wielokrotnie rzuca się w sposób przypadkowy igłę o określonej długości i oblicza się liczbę przypadków trafienia końca igły do wnętrza poru i liczbę przypadków przecięcia przez igłę konturów pora. Jest to najdokładniejsza praktyczna metoda pomiaru powierzchni jednostkowej.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.