Isuzu 3KB1 pompa wtryskowa

Wszystkie typy pomp wtryskowych i innych pomp do silnika Isuzu 3KB1. W ofercie także części zamienne do regeneracji pomp wtryskowych Isuzu 3KB1.

Zapytaj również o regeneracje pompy w naszym warsztacie. Zajmujemy się wszystkimi typami pomp wtryskowych Isuzu 3KB1 oraz pokrewnymi.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KR2

Stanowisko do badań filtrów metodą WAT umożliwia oprócz dokonania podstawowych pomiarów, również ocenę poszczególnych stopni filtru cyklonowego i siatkowego, ze względu na istniejące dwa rurociągi: główny i elekcyjny. Stosowane są wibracyjne lub elekcyjne podajniki pyłu do komory. Układ sterowania stanowiska pozwala na ciągłą regulację wydatku powietrza. Masę filtru w czasie badań określa się na wadze o dokładności 40 mg.

Często w stanowiskach badawczych umieszczona jest komora sedymentacyjna, w której uzyskuje się pył o żądanym składzie granulometrycznym. Komora sedymentacyjna umożliwia uproszczenie procesu dozowania pyłu, gdyż do pyłu testowego można dodać pyły grube — sedymentujące w procesie badań na dno komory. Wiadomo, że przy dozowaniu pyłu drobnego istnieje konieczność stosowania skomplikowanych dozowników. W stanowisku z komorą sedymentacyjną stosować można dozowniki proste.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.