Isuzu 3KB1 pompa wody

Pompa wody do silnika Isuzu 3KB1 dostępna w naszej ofercie. Wszystkie wersje pompy wody Isuzu 3KB1 dostępne na miejscu na magazynie w Polsce, lub na zamówienie.

Przy zamówieniu pompy wody do swojego Isuzu 3KB1 podaj pełne oznaczenia swojego silnika. Znajdują się one na dwóch białych/srebrnych naklejkach na pokrywie zaworowej silnika (tzw. pokrywa klawiatury, czy też pokrywa górna silnika). Jeżeli na Twoim silniku Isuzu 3KB1 te naklejki są nieczytelne, pomocne może okazać się zrobienie zdjęcia starej pompy wody.

W ofercie również wentylator silnika Isuzu 3KB1, a także inne elementy układu chłodzenia silnika.

  • Pompy wody Isuzu 3KA1
  • Pompy wody Isuzu 3KC1
  • Pompy wody Isuzu 3KR1
  • Pompy wody Isuzu 3KR2

W układzie dolnozaworowym, stosowanym zresztą tylko w szybkobieżnych silnikach trakcyjnych IZ, używa się nieomal bez wyjątku popychaczy talerzykowych, a więc współpracujących z krzywkami harmonicznymi. Popychacze takie posiadają urządzenie do regulacji luzu zaworowego. Popychacz składa się z talerzyka wykonanego zazwyczaj z żeliwa od bielonego na powierzchni współpracy z krzywką, dzięki czemu uzyskuję się twardość rzędu do 50 HRC. Talerzyk wciśnięty jest do części prowadzącej, stalowej, nawęglanej i szlifowanej. W górnej części popychacza osadzona jest śruba z utwardzonym łbem i przeciwnakrętką, stanowiąca urządzenie regulujące luz  zaworowy. Średnica talerzyka nie jest wielkością dowolną, lecz, wynika z zarysu krzywki.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.