Isuzu 3KB1 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 3KB1 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 3KB1 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 3KB1.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KR2

Do oczyszczania powietrza stosuje się siatki metalowe plisowane nakładane warstwami po plisach prostopadłych i często zmniejszających się w kierunku przepływu wymiaru oczek. Nasycenie siatek olejem silnikowym lub inną cieczą znacznie zwiększa skuteczność odpylania. Tkanie siatek z tworzyw sztucznych o bardzo małych wymiarach oczek jest trudne technologicznie i nie zapewnia stabilności wymiarów geometrycznych, a co za tym idzie, jednoznacznych charakterystyk przegrody.

Elementy szczelinowe typu pierścieniowego wykonane są w ten sposób, że mają otwory do przepływu cieczy, która wpływa z przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej pierścienia. Szczelinę filtracyjną tworzą wytłoczenia w pierścieniu. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest filtr szczelinowy zbudowany z folii metalowej o grubości 0,00-80,02 mm.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.