Isuzu 3KB1 głowica silnika

W ofercie nowe i regenerowane głowice do silnika Isuzu 3KB1. Każdorazowo sprawdzaj dostępność głowicy do Twojego silnika Isuzu 3KB1, potwierdzając czy dostępna jest głowica fabrycznie nowa, czy również używana/regenerowana.

Do zakupionych głowic istnieje możliwość zamówienia również zaworów głowicy, uszczelniaczy zaworowych czy gumek uszczelniających (uszczelniaczy zaworowych).

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 3KA1
  • Isuzu 3KC1
  • Isuzu 3KR1
  • Isuzu 3KR2

Ułożyskowany w kadłubie lub — rzadziej — w podstawie wał korbowy zamienia ruch posuwisto-zwrotny tłoków i wahadłowy korbowodów na ruch obrotowy. Łożyska, w których obraca się wał, przejmują siły od ciśnienia gazów podczas spalania i rozprężania oraz siły bezwładności elementów wykonujących ruch posuwisto-zwrotny i obrotowy. Sam wał jest tymi siłami zginany i skręcany. Poza tym masa wału korbowego i masy związanych z nim części, a więc tłoków, korbowodów i koła zamachowego, stanowią układ sprężysty, który wskutek okresowo działających sił podlega drganiom wywołującym dodatkowe, na ogół niewielkie, naprężenia. Z tych względów wał korbowy musi być sztywny.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.