Isuzu 3CE1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 3CE1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 3CE1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 3CE1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 3CE1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 3CE1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

W celu wyeliminowania wad stosuje się papier z wytłoczeniami na powierzchniach plis, a oba końce każdej plisy przykleja się do centralnej rurki perforowanej. Zapewnia to równomierne rozmieszczenie plis i zwiększa odporność papieru na rozerwanie. Przy stosowaniu współczesnych olejów z dodatkami dyspergującymi nie potrzeba dużo miejsca na osadzające się zanieczyszczenia. Możliwe jest wtedy bardziej efektywne wykorzystanie objętości filtru przez ukształtowanie papieru w kształcie W – co druga plisa ma wysokość o połowę mniejszą. Jednostkowa powierzchnia filtrująca papieru wzrasta o ok. 50% w stosunku do plis w kształcie V.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.