Isuzu 3CE1 pompa paliwa

Pompy paliwowe do silnika Isuzu 3CE1. Pompy podające paliwo we wszystkich wersjach. Niezależnie od tego jaką wersję pompy paliwa potrzebujesz do swojego silnika Isuzu 3CE1 mamy ją w swojej ofercie. Oferujemy także pomy wtryskowe do Isuzu 3CE1

  • Isuzu 3CE1 pompa podająca paliwo
  • Isuzu 3CE1 pompka zasilająca na wałek rozrządu (pompa do bloku)
  • Isuzu 3CE1 elektryczna pompa paliwa

Metoda bezpośrednia badania porowatości polega na pomiarze objętości całkowitej próbki, a następnie próbkę poddaje się sprasowaniu (wszystkie pory ulegają zniszczeniu) i mierzy się objętość fazy stałej. W ten sposób mierzy się objętość całkowitą. Metoda jest stosowana do badania porowatości materiałów ceramicznych i spiekanych.

Metoda rozprężania gazu pozwala wyznaczyć porowatość aktywną. Próbkę materiału umieszcza się w zbiorniku napełnionym powietrzem lub gazem. Mierzy się objętość próbki, objętość i ciśnienie w zbiorniku. Następnie zbiornik ten łączy się z innym zbiornikiem o mniejszym ciśnieniu i znanej objętości. Mierząc zmianę ciśnienia w zbiorniku po połączeniu można na podstawie prawa Boyle’a i Mariotte’a obliczyć objętość porów ze wzoru. Wadą metody jest jej mała dokładność w stosunku do pozostałych metod.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.