Isuzu 3CE1 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 3CE1 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 3CE1 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 3CE1.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Filtry siatkowe – używane najczęściej w postaci siatki metalowej jako filtry wstępnego oczyszczania (np. na „smoku” pompy oleju). Czasami spotyka się filtry siatkowe wykonane w postaci cylindrycznego karkasu „obciągniętego” siatką metalową. W celu zwiększenia powierzchni siatki element filtrujący wykonany jest w formie gwiazdy lub pakietu tarcz filtrujących.

Filtry tkaninowe – stosowane rzadko w filtrach oleju. Jako materiały filtracyjne stosuje się tkaniny bawełniano-papierowe, lniane, kapronowe, nylonowe i z włókna szklanego. Często w celu polepszenia dokładności filtracji tkaninę w elementach filtrujących układa się w kilku warstwach i działają one wtedy jako objętościowe. Opór hydrauliczny wzrasta wtedy proporcjonalnie do ilości warstw. W czasie pracy w silniku niektóre tkaniny tracą właściwości mechaniczne z powodu utleniania włókien pod wpływem kwaśnych produktów zanieczyszczeń oleju i paliwa. Wadą filtrów tkaninowych jest deficytowość materiału tkanin oraz niewysoka dokładność filtracji. Jednostkowa powierzchnia przegrody filtracyjnej przypadająca na jednostkę objętości elementu filtracyjnego w istniejących konstrukcjach jest 4-6 razy mniejsza niż dla filtrów papierowych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.