Isuzu 3CE1 głowica silnika

W ofercie nowe i regenerowane głowice do silnika Isuzu 3CE1. Każdorazowo sprawdzaj dostępność głowicy do Twojego silnika Isuzu 3CE1, potwierdzając czy dostępna jest głowica fabrycznie nowa, czy również używana/regenerowana.

Do zakupionych głowic istnieje możliwość zamówienia również zaworów głowicy, uszczelniaczy zaworowych czy gumek uszczelniających (uszczelniaczy zaworowych).

Intensywność wzrostu skuteczności filtracji papieru ze wzrostem obładowania zależna jest nie tylko od prędkości przepływu, ale i od stężenia zapylenia. Przy wyższych stężeniach zapylenia proces wtórnej emisji pyłu zostaje zahamowany na skutek zablokowania por wywołanego napływem i wytrącaniem nowych cząstek.

Badania oporu przepływu pięciu losowo wybranych wkładów potwierdzają niejednorodność papieru filtracyjnego. W celu zwiększenia trwałości filtrów papierowych stosuje się przedfiltry włókninowe. Początkowa skuteczność filtracji nie charakteryzuje w pełni przydatności włóknin na przedfiltry. Ważniejsza jest dynamika zmian skuteczności w czasie procesu filtracji przez cały okres międzyobsługowy filtru. Ta dynamika zmian decyduje o masie pyłu przenikającego przez przedfiltr włóknisty. Przy małych prędkościach przepływu gęstość upakowania struktury włókniny nie ma większego wpływu na przebieg charakterystyk.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.