Isuzu 3CC1 uszczelki silnika, zestaw uszczelek silnika

W ofercie zestawy uszczelek i uszczelniaczy silnika Isuzu 3CC1. Części dostępne na miejscu. Silnik 3-cyl. Isuzu to jedna z popularniejszych jednostek napędowych tego producenta. Stosowana była w wielu modelach maszyn budowlanych, transportowych i rolniczych.

W ofercie takie uszczelki jak:

  • Zestaw uszczelek góra Isuzu 3CC1 / zestaw uszczelek głowicy Isuzu 3CC1
  • Uszczelka miski olejowej Isuzu 3CC1
  • Uszczelka pokrywy zaworowej Isuzu 3CC1 / Uszczelka klawiatury Isuzu 3CC1
  • Uszczelka kolektora wydechowego Isuzu 3CC1
  • Uszczelka kolektora ssącego Isuzu 3CC1

Pamiętaj, przed zamówieniem każdorazowo sprawdzaj telefonicznie lub e-mailowo dostępność uszczelek to Twojej wersji Isuzu 3CC1.

Jednym z ciekawszych rozwiązań filtru objętościowego jest pełnoprzepływowy filtr dokładnego oczyszczania firmy Vokes Ltd. Element filtrujący wykonany jest z filcu ukształtowanego w formie gwiazdy. Olej przepływa od środka na zewnątrz elementu. W celu zwiększenia sztywności i obniżenia oporu hydraulicznego, przegroda jest obciągnięta z zewnątrz metalową siatką z grubego drutu. Funkcję zaworu obiegowego spełnia tutaj element filtrujący. Spadek ciśnienia na elemencie po osiągnięciu pewnej wartości pokonuje napięcie sprężyny dociskającej i powodując przemieszczenie elementu w dół wzdłuż rurki centralnej, otwiera przepływ oleju z pominięciem elementu filtrującego.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.