Isuzu 3CC1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 3CC1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 3CC1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 3CC1  mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 3CC1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 3CC1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Jednostkowa powierzchnia filtrów z elementem papierowym plisowanym wynosi ok. 5 cm2/cm3. Największą powierzchnię przegrody filtrującej uzyskuje się wtedy, gdy średnica zewnętrzna elementu gwiaździstego jest dwa razy większa od średnicy wewnętrznej. W niektórych konstrukcjach filtrów pełnoprzepływowych w celu zwiększenia powierzchni przegrody filtrującej stosuje się kombinację dwóch elementów o jednakowej wysokości umieszczonych jeden wewnątrz drugiego. W tym przypadku jednostkowa powierzchnia filtru wzrasta o 25-30 % i wynosi do 6,4 cm2/cm3.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.