Isuzu 3CC1 termostat

W ofercie wszystkie wersje termostatów do silnika Isuzu 3CC1. Większość wersji termostatów do Isuzu 3CC1 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Isuzu 3CC1 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Filtry tkaninowe były powszechnie stosowane do dokładnej filtracji olejów silnikowych bez dodatków dyspergujących. Przy budowie tego typu filtrów podstawowym problemem jest zapewnienie jak największej jednostkowej powierzchni filtrującej (stosunek powierzchni filtrującej elementu do objętości całkowitej filtru — zwykle dla tych filtrów nie daje się uzyskać więcej niż 1 cm2/cm3) oraz możliwość szybkiego wymontowania elementu, zdjęcia, oczyszczenia i założenia tkaniny filtrującej oczyszczonej lub nowej.

Najwcześniejszym rozwiązaniem konstrukcyjnym było uformowanie prostokątnego kawałka tkaniny w wydłużony uszczelniony worek, który był poprzeszywany wzdłuż, tworząc „kieszenie” filtracyjne. Następnie całość była zawinięta spiralnie i umieszczona w obudowie filtru. Olej wpływał do pakietu przez końcówkę uszczelnioną w jednym rogu, a wypływał w drugim.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.