Isuzu 3CC1 świece żarowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wersje świec żarowych do silnika Isuzu 3CC1. Świece do Isuzu 3CC1 mamy na miejscu, wysyłka jeszcze tego samego dnia.

Oprócz samych świec żarowych do Isuzu 3CC1 oferujemy również wszystkie rodzaje przekaźników do świec żarowych oraz innych elementów.

Świece żarowe do silnika Isuzu 3CC1 można zakupić u nas zarówno na sztuki, jak i w kompletach na cały silnik.

W najnowszych filtrach przegrodowych metalowy korpus jest wykonany jako jedna całość z elementem filtracyjnym i nakręcany na specjalny króciec na bloku silnika. Są to tzw. filtry typu „łatwa wymiana” (canister, spin-on, puszkowe). Wadą takiego rozwiązania jest znaczny wzrost kosztów wytwarzania filtru, ale wyklucza się uszkodzenie przegrody filtracyjnej w czasie transportu i montowania na silniku, ułatwia czynności obsługowe i uniemożliwia zabrudzenie elementu filtracyjnego. W celu maksymalnego zmniejszenia oporów hydraulicznych przekroje wejścia i wyjścia oleju z korpusu filtru powinny być możliwie największe, szczególnie w filtrach pełnoprzepływowych.

Filtry pełnoprzepływowe muszą być wyposażone w zawory obiegowe, które w przypadku znacznego wzrostu oporu hydraulicznego elementu filtrującego (np. przy dużym obłożeniu zanieczyszczeniami lub przy pracy na oleju o dużej lepkości w momencie rozruchu silnika) przepuszczają olej do głównego przewodu oleju z pominięciem elementu filtrującego.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.