Isuzu 3CC1 panewki wałka rozrządu

W ofercie panewki wałka rozrządu do silnika Isuzu 3CC1. Panewki dostępne w naszej ofercie – na stanie lub na zamówienie. W ofercie także inne elementy rozrządu do Isuzu 3CC1.

Charakterystyka odfiltrowania może być również wyrażona przez wielkości hydro-dynamiczne przegrody porowatej. W przypadku filtracji przy stałym ciśnieniu, charakterystyka ta będzie określana jako stosunek natężenia przepływu przez pory przegrody po przefiltrowaniu do natężenia przepływu przed przefiltrowaniem tej samej objętości cieczy.

Układ dynamiczny może być uważany, ze względu na procesy losowe towarzyszące zmianie „stanu” układu, za przykład procesu Markowa, który spełnia warunki procesu Poissona. Oznacza to w rzeczywistości, że znajomość „stanu” układu, a więc charakterystyki odfiltrowania w danej chwili czasu oraz poprzednich jej przebiegów, nie określa w sposób jednoznaczny jej przyszłych przebiegów. Znajomość charakterystyki odfiltrowania wskazuje na zmianę jedynie prawdopodobieństwa określającego jej przyszły przebieg. Jeżeli natomiast nadamy procesowi filtracji sens deterministyczny, to uzyskane wyniki jednoznacznie określają kolejne przebiegi charakterystyk odfiltrowania.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.