Isuzu 3CC1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 3CC1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 3CC1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 3CC1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 3CC1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Zanieczyszczenia o kształtach nieregularnych, gąbczastych oraz z ostrymi krawędziami są bardzo niebezpieczne ze względu na możliwość rozdrabniania i tworzenia się dużej ilości zanieczyszczeń o mniejszych i nieregularnych kształtach, co w konsekwencji ułatwia wnikanie ich do szczelin oraz do osadzania się na nierównościach powierzchni wewnętrznych elementów.

Jednym z ważnych, a w wielu przypadkach najważniejszym parametrem określającym skutek oddziaływania jest twardość zanieczyszczeń stałych; określa ona w dużej mierze charakter zużycia lub uszkodzenia współpracujących ze sobą elementów. W dostępnej literaturze spotyka się stosunkowo mało informacji na temat twardości zanieczyszczeń występujących w płynach roboczych. Nie ma także kompletnego zestawienia twardości zanieczyszczeń, które powstają podczas pracy urządzenia w wyniku zużywania się elementów konstrukcyjnych i oddziaływań chemicznych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.