Isuzu 3CC1 głowica silnika

W ofercie nowe i regenerowane głowice do silnika Isuzu 3CC1. Każdorazowo sprawdzaj dostępność głowicy do Twojego silnika Isuzu 3CC1, potwierdzając czy dostępna jest głowica fabrycznie nowa, czy również używana/regenerowana.

Do zakupionych głowic istnieje możliwość zamówienia również zaworów głowicy, uszczelniaczy zaworowych czy gumek uszczelniających (uszczelniaczy zaworowych).

Cząstki o średnicach 1÷5 µm osadzane są na drodze bezpośredniego zaczepiania i osadzania bezwładnościowego. Mechanizm bezwładnościowy ujawnia się wyraźnie przy wyższych prędkościach przepływu. Analogiczne mechanizmy filtracji wywołują osadzanie cząstek 5÷10 µm, z tą różnicą, że ze względu na większą masę i średnicę, oddziaływanie wymienionych mechanizmów jest intensywniejsze, co uwidacznia się wyższą skutecznością odpylania.

W praktyce proces filtracji ustalonej trwa krótko. W procesie filtracji struktura papieru filtracyjnego ulega zmianom wywołującym wzrost skuteczności odpylania. Ten okres eksploatacji filtru, zwany filtracją nieustaloną charakteryzuje się ciągłą zmianą parametrów papieru, w związku z tym istnieją trudności związane z jednoznacznym określeniem przedziałowych skuteczności w tym obszarze filtracji.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.