Isuzu 3CB1 świece żarowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wersje świec żarowych do silnika Isuzu 3CB1. Świece do Isuzu 3CB1 mamy na miejscu, wysyłka jeszcze tego samego dnia.

Oprócz samych świec żarowych do Isuzu 3CB1 oferujemy również wszystkie rodzaje przekaźników do świec żarowych oraz innych elementów.

Świece żarowe do silnika Isuzu 3CB1 można zakupić u nas zarówno na sztuki, jak i w kompletach na cały silnik.

Wirówki o napędzie mechanicznym są perspektywiczne z dwóch powodów: po pierwsze z powodu tendencji do konstruowania silników o coraz wyższej prędkości obrotowej, po drugie istnieje możliwość takiej konstrukcji napędu, aby zwiększyć liczbę obrotów wirnika do 15000÷20000 obr/min, czego nie można osiągnąć przy wykorzystaniu napędów hydraulicznych. Wadą wirówek z napędem mechanicznym jest zmniejszenie skuteczności filtracji przy niższych prędkościach obrotowych silnika.

Filtry odśrodkowe z napędem elektrycznym, pneumatycznym i gazowym nie znajdują praktycznego zastosowania w tłokowych silnikach spalinowych. Filtry przegrodowe z zasady składają się z głowicy wykonanej ze stopu aluminium lub pokrywy wytłoczonej z blachy stalowej oraz z korpusu (obudowy) filtru, będącego wytłoczką z blachy stalowej lub odlanego ze stopu aluminium. W tym drugim przypadku na korpusie wykonuje się czasami żebra chłodzące. Wewnątrz obudowy znajduje się element filtracyjny który może być wymienny.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.