Isuzu 3CB1 zawory głowicy, prowadnice zaworowe

Do Isuzu 3CB1 w ciągłej sprzedaży mamy zawory ssące, wydechowe oraz prowadnice zaworowe. Przed zamówieniem zaworów czy prowadnic podaj nam wymiary starych zaworów, celem uniknięcia pomyłki. Do rodziny silników Isuzu3CB1 dostarczane były różne wersje zaworów, w zależności od aplikacji silnika.

W ofercie również uszczelniacze zaworów oraz prowadnice zaworowe do Isuzu3CB1.

Filtry siatkowe płytkowe zbudowane są podobnie, jak tego typu filtry stosowane do filtracji oleju. Najczęściej stosuje się siatkowe filtry paliwa z elementem tulejowym. Na cylindrycznym karkasie, wykonanym z dziurkowanej blachy stalowej, zamocowane są dwie cylindryczne siatki. Zewnętrzna siatka ma oczka o wymiarach większych od siatki wewnętrznej. Paliwo przepływa od zewnątrz do wewnątrz.

W silnikach okrętowych stosuje się filtry siatkowe, składające się ze stosu ułożonych na przemian płytek dystansowych i tarcz z siatki. Płytki dystansowe mają wycięcia i są ułożone na siatkach tak, żeby paliwo przepływało przez całą powierzchnię siatek. Paliwo przepływa z zewnątrz wkładu do jego środka. Filtry szczelinowe płytkowe były stosowane jako filtry paliwa zgrubnego oczyszczania w silnikach starszych typów.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.