Isuzu 3CB1 wałek rozrządu

Wałek rozrządu do silnika Isuzu 3CB1. Wałki do silników Isuzu dostępne na miejscu lub na zamówienie. Zapytaj również o możliwość zakupu regenerowanego wałka rozrządu do Isuzu 3CB1. Do wałków oferujemy również panewki wałka oraz inne części silnikowe.

Możliwe są przypadki kiedy pojedyncza cząstka całkowicie zablokuje por filtra i czyni go nieprzechodnim dla innych cząstek. W końcu, niewielka w porównaniu z porami cząstka może nie wejść w por i pozostać na powierzchni przegrody filtrującej. Będzie tak wtedy, kiedy nad wejściem w por na powierzchni przegrody filtrującej tworzy się sklepienie z kilku stosunkowo niewielkich cząstek, które przepuszcza ciecz a zatrzymuje inne cząstki.

Rozpatrywane wzajemne związki między przegrodą filtracyjną a stałymi cząstkami zawiesiny są bardzo istotne i w znacznym stopniu określają prawa rządzące filtracją. Na proces filtracji silnie wpływa struktura osadu: jego porowatość, wymiary jego cząstek składowych i powierzchnia jednostkowa lub kulistość tych cząstek.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.