Isuzu 3CB1 uszczelki silnika, zestaw uszczelek silnika

W ofercie zestawy uszczelek i uszczelniaczy silnika Isuzu 3CB1. Części dostępne na miejscu. Silnik 3-cyl. Isuzu to jedna z popularniejszych jednostek napędowych tego producenta. Stosowana była w wielu modelach maszyn budowlanych, transportowych i rolniczych.

W ofercie takie uszczelki jak:

  • Zestaw uszczelek góra Isuzu 3CB1 / zestaw uszczelek głowicy Isuzu 3CB1
  • Uszczelka miski olejowej Isuzu 3CB1
  • Uszczelka pokrywy zaworowej Isuzu 3CB1 / Uszczelka klawiatury Isuzu 3CB1
  • Uszczelka kolektora wydechowego Isuzu 3CB1
  • Uszczelka kolektora ssącego Isuzu 3CB1

Pamiętaj, przed zamówieniem każdorazowo sprawdzaj telefonicznie lub e-mailowo dostępność uszczelek to Twojej wersji Isuzu 3CB1.

W rozpatrywanych poprzednio elementach typu powierzchniowego olej przepływa z reguły radialnie z zewnątrz do wewnątrz. W elementach typu objętościowego, szczególnie wykonanych w postaci upchanego materiału filtracyjnego w obudowie metalowej, stosuje się radialny lub osiowy kierunek przepływu oleju z różnym umiejscowieniem wejścia i wyjścia cieczy.

Objętościowe elementy filtrujące ceramiczne, metalowo-ceramiczne ze spieków metalowych i z porowatych tworzyw sztucznych wykonuje się w postaci gotowych kształtek lub wkładów z kilku mniejszych elementów. Dąży się zawsze do skupienia jak największej powierzchni filtrującej w małej objętości filtru.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.