Isuzu 3CB1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 3CB1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 3CB1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 3CB1  mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 3CB1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 3CB1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Filtry papierowe znajdują obecnie najszersze zastosowanie do dokładnego oczyszczania oleju. Elementy papierowe zbudowane są w ten sposób, że odpowiednio uformowany papier przyklejony jest czołowo do pokrywy górnej i dolnej, które mogą być wykonane z kartonu lub blachy. Wewnątrz znajduje się metalowa perforowana rurka, a na zewnątrz perforowany cylinder ochronny wykonany z kartonu lub blachy.

Decydującym kryterium przy budowie elementów papierowych jest uzyskanie jak największej powierzchni jednostkowej filtru. Najwcześniejszym i najbardziej rozpowszechnionym rozwiązaniem jest ukształtowanie papieru filtrującego w formie wieloramiennej gwiazdy (wkład plisowany lub Micronic), która w celu usztywnienia spięta jest na krawędziach metalowymi listwami. Olej przepływa z zewnątrz do wewnątrz elementu, który jest odpowiednio osadzony w korpusie filtru jako wymienny lub na stałe.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.