Isuzu 3CB1 termostat

W ofercie wszystkie wersje termostatów do silnika Isuzu 3CB1. Większość wersji termostatów do Isuzu 3CB1 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Isuzu 3CB1 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W silnikach samochodowych obracanie wałkiem filtru płytkowego odbywa się przeważnie automatycznie. Wałek połączony jest cięgłem z pedałem do uruchamiania sprzęgła lub z mechanizmem włączania rozrusznika. Przy wyłączaniu tych mechanizmów następuje obrót wałka filtru o kąt ok. 60° przez mechanizm zapadkowy, który uniemożliwia powrotny obrót wałka przy cofnięciu cięgła. Płytkowe elementy filtrujące wykonuje się zwykle z płytek o jednakowych kształtach i wymiarach, ale o różnej grubości. Elementy filtrujące różnią się tylko grubością płytek i wysokością elementu.

W filtrach szczelinowych taśmowych element filtrujący wykonany jest z drążonego karbowanego na powierzchni walca, na który nawinięta jest taśma z występami odległościowymi. Szczeliny mogą być także utworzone przez nawinięcie drutu o przekroju kołowym, trójkątnym lub trapezowym w wycięcia gwintu na karkasie.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.