Isuzu 3CB1 pompa wody

Pompa wody do silnika Isuzu 3CB1 dostępna w naszej ofercie. Wszystkie wersje pompy wody Isuzu 3CB1 dostępne na miejscu na magazynie w Polsce, lub na zamówienie.

Przy zamówieniu pompy wody do swojego Isuzu 3CB1 podaj pełne oznaczenia swojego silnika. Znajdują się one na dwóch białych/srebrnych naklejkach na pokrywie zaworowej silnika (tzw. pokrywa klawiatury, czy też pokrywa górna silnika). Jeżeli na Twoim silniku Isuzu 3CB1 te naklejki są nieczytelne, pomocne może okazać się zrobienie zdjęcia starej pompy wody.

W filtrach pełnoprzepływowych albo cała objętość oleju, dopływająca do wirnika, jest oczyszczana i strumień oleju rozdziela się w górnej części wirnika albo oczyszczaniu podlega tylko część strumienia oleju, która jest tłoczona bezpośrednio do głównego przewodu oleju, a olej napędzający wirnik nie jest oczyszczany. W drugim rozwiązaniu zapewnione jest lepsze ukształtowanie strumienia oleju w wirniku i zmniejsza się istotnie ilość oleju, przechodzącego przez strefę odwirowywania, co jest szczególnie korzystne przy dużych natężeniach przepływu oleju (powyżej 30 dm3/min) w silnikach dużej mocy.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.