Isuzu 3CB1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu 3CB1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 3CB1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 3CB1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu 3CB1.

W praktyce umieszczenie sondy w strumieniu przepływającego powietrza powoduje zawsze zakłócenia w rozkładzie prędkości u wlotu do sondy, szczególnie przy grubych ściankach i odchyleniu osi sondy od kierunku przepływu aerozolu. W wyniku przeprowadzonych wielu badań eksperymentalnych ustalono, że przy stosowaniu prędkości zasysania od 10 do 20% od przepływającego aerozolu można otrzymać próbki w dostatecznym stopniu reprezentatywne. Stwierdzono również, że w przypadku aerozoli wysokodyspersyjnych prędkość zasysania nie ma wpływu na dokładność pomiarów, ponieważ małe cząstki mają znikomą bezwładność i nie podlegają odchyleniom przy zmianie kierunku przepływu powietrza.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.