Isuzu 3CB1 podkładki pod wtryski, uszczelki wtrysków

Mamy w ofercie podkładki pod wtryskiwacze Isuzu 3CB1, uszczelki pod wtryski oraz przewody wtryskiwaczy Isuzu 3CB1. Zadaj zapytanie o części. Jeżeli w Twojej wersji Isuzu 3CB1 uszczelnienia mają kształt stożkowy lub lejkowaty – pomocne będzie zdjęcie i wymiary, ponieważ jest klika wersji Isuzu 3CB1 w zależności od aplikacji silnika.

Klasyfikacja flirtów: powierzchniowe, do których zalicza się filtry oczkowe i niektóre filtry włoskowate i szczelinowe oraz wgłębne, do których należą głównie filtry włoskowate. Poniżej podano określenia filtrów ujętych ogólną klasyfikacją oraz filtrów, które ze względu na duże  rozpowszechnienie zasługują na szczególne wyodrębnienie. Ponadto zamieszczono również te definicje filtrów porowatych, które określają również niektóre cechy związane z ich budową, lub działaniem.

Podstawowy podział filtrów:

– Filtr płynu — urządzenie do oddzielania od siebie faz: głównie stałej i ciekłej lub stałej i gazowej znajdujących się w mieszaninie.

– Filtr hydrauliczny (cieczowy) -— filtr stosowany w układach napędu i sterowania hydraulicznego w celu usuwania zanieczyszczeń z cieczy.

– Filtr pneumatyczny (gazowy) — filtr stosowany w układach napędu i sterowania pneumatycznego w celu usuwania zanieczyszczeń z gazu.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.