Isuzu 3CB1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 3CB1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 3CB1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 3CB1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 3CB1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Ze względu na wymiary zanieczyszczenia można podzielić na koloidalne, bardzo drobne (0,1 do 2 µm), drobne (1 do 15 m), średnie (od 10 do 40 µm) i duże (o średnicy przekraczającej 30 µm). Ze względu na formę oddziaływania zanieczyszczenia szkodliwie wpływające na pracę urządzeń płynowych są scharakteryzowane głównie mechaniczną formą oddziaływania. W wielu przypadkach przyczyną niesprawności urządzeń płynowych są zanieczyszczenia, które oprócz mechanicznej formy oddziaływania wpływają również chemicznie, radioaktywnie, cieplnie, elektrycznie lub biologicznie. Ze względu na kształty zanieczyszczeń mechanicznych (głównie stałych) wyróżniamy grupę kształtów podstawowych (o kształtach zbliżonych do kulistego i elipsoidalnego, o krawędziach ostrych i zaokrąglonych oraz o kształtach wydłużonych, włosowych, talerzowych, gąbczastych, nieregularnych itd.).

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.