Isuzu 3CB1 panewki główne wału silnika

Panewki na czopy główne do 3CB1 dostępne na miejscu. Do Isuzu 3CB1 mamy w ofercie nie tylko panewki główne nominalne, ale także panewki do szlifowania wału korbowego. Różne nadwymiary panewek głównych Isuzu 3CB1 dostępne na miejscu.

Zanieczyszczenia płynów roboczych stanowią kategorię mikroobiektów (ciał stałych, ciekłych), powodujących niesprawności urządzeń płynowych. Ich obecność wpływa zakłócająco na działanie urządzeń płynowych. Typowymi objawami takiego wpływu zanieczyszczeń są zakłócenia przepływu płynu, ścieranie powierzchni współpracujących ze sobą, niekorzystne zmiany parametrów fizycznych i chemicznych płynów roboczych i elementów składowych urządzenia.

W urządzeniach hydraulicznych efektem zanieczyszczeń jest m.in. kolmatacja i obliteracja szczelin. Najwięcej kłopotów sprawiają mikroobiekty o wymiarach poniżej dziesiątych części milimetra. Z tego względu istnieją trudności w ich identyfikacji oraz usuwaniu. Ponadto ze względu na cechy migracyjne i precypitacyjne (np. strącanie) zanieczyszczeń, występuje konieczność ciągłego zabezpieczenia układu przed niepożądanymi skutkami ich wystąpienia w zwiększonej koncentracji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.