Isuzu 3CB1 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 3CB1 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 3CB1 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 3CB1.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Silnik najczęściej pracuje w zakresie prędkości obrotowej momentu maksymalnego i mocy maksymalnej. Dla tego zakresu prędkości obrotowej powinno się projektować objętościowe natężenie przepływu powietrza dla silnika. Ze względu na występowanie podczas filtracji w filtrach przegrodowych kilku mechanizmów filtracji istnieje zakres prędkości, dla których filtr ma największą skuteczność.

W zależności od warunków pracy dobiera się filtr ze względu na chłonność. Chłonność filtru determinuje jego okres międzyobsługowy. W warunkach lekkich można stosować filtry papierowe. W warunkach średnich filtry papierowe z przedfiltrem włókninowym a w b. ciężkich filtry papierowe z przedfiltrem multicyklonowym o dużym zbiorniku pyłu lub ejekcyjnym odsysaniem pyłu. Przyjmuje się, że dla samochodów okres międzyobsługowy powinien wynosić minimum 10 000 km przebiegu lub 100 godzin pracy silnika. Zawsze dąży się jednak do wydłużania okresu międzyobsługowego filtru.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.