Isuzu 3CB1 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu 3CB1, silnika z maszyn budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 3CB1 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu 3CB1 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

Płyn roboczy w urządzeniach spełnia trzy podstawowe funkcje:

1)  funkcję sterowania — jako nośnik informacji,

2)  funkcję konstrukcyjną — jako nośnik energii,

3) funkcję eksploatacyjną — dla zapewnienia właściwego działania elementów układu (np. smarowanie części wykonujących wzajemne przemieszczenia w układach hydraulicznych). Zróżnicowanie funkcji spełnianych przez płyn roboczy ma swoje uzasadnienie. Rola płynu roboczego jako elementu przenoszenia energii jest zasadnicza. Wielkość sił przenoszonych jest uzależniona od parametrów konstrukcyjnych opartych na założeniach wynikających z przeznaczenia układu. Scharakteryzować je można za pomocą ciśnień roboczych i natężeń przepływu. Stąd można określić konstrukcyjne parametry obwodu (np. grubość ścianek, wymiary kanałów itp.). Istnieje rozpowszechniona teoria i praktyka obliczania parametrów członów urządzeń ze względu na założone warunki eksploatacyjne.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.