Isuzu 3CB1 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 3CB1.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu 3CB1 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Badania parametrów przepływowych powinny obejmować określenie zmian natężenia przepływu w funkcji spadku ciśnienia dla różnych płynów i różnych lepkości tych płynów. Stoisko badawcze powinno być wyposażone w źródło zasilania (generator ciśnienia lub przepływu), filtry bardzo dokładnego oczyszczania, urządzenia nastawiania ciśnienia, natężenia przepływu i temperatury, urządzenia stabilizacji tych parametrów, przyrządy pomiaru temperatury, ciśnienia (różnicy ciśnień), natężenia przepływu, oprawkę zamocowującą badany filtr lub próbkę materiału filtracyjnego.
Ze względu na to, że układ i wyposażenie takiego stoiska pomiarowego oraz konieczny zestaw aparatury pomiarowej są na ogół dobrze znane, nie wydaje się konieczne przytaczanie dodatkowych informacji na ten temat.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.