Isuzu 3CA1 wał korbowy silnika

Wał korbowy do Isuzu 3CA1 dostępny w naszej ofercie. Zapytaj również o wał używany lub regenerowanych do Isuzu 3CA1. Mamy również w ofercie panewki wału do Isuzu 3CA1.

Pamiętaj! Oferujemy panewki nadwymiarowe do wszystkich rodzajów wałów korbowych ISUZU 3CA1. Mamy w ofercie także panewki w wysokich nadwymiarach!

Ograniczenia podstawowych metod spowodowały konieczność opracowania innych metod, zapewniających dokładne wydzielenie możliwie najmniejszych cząstek zanieczyszczeń, krótki czas oraz niewielki koszt analizy. Najlepsze wyniki daje połączenie metod wirowania i sączenia przez sączki membranowe. Próbkę oleju rozcieńcza się, rozlewa się do 4 pojemników wirówki, wiruje a następnie zlewa do specjalnego pojemnika. Roztwór, który zlewano z pojemników po odwirowaniu, sączy się pod ciśnieniem przez sączki membranowe z nitrocelulozy. Następnie oznacza się masę zatrzymanych zanieczyszczeń. W celu określenia koncentracji zanieczyszczeń w oleju, sumuje się masę zanieczyszczeń wydzielonych w wirówce i na sączkach.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.