Isuzu 3CA1 uszczelki silnika, zestaw uszczelek silnika

W ofercie zestawy uszczelek i uszczelniaczy silnika Isuzu 3CA1. Części dostępne na miejscu. Silnik 3-cyl. Isuzu to jedna z popularniejszych jednostek napędowych tego producenta. Stosowana była w wielu modelach maszyn budowlanych, transportowych i rolniczych.

W ofercie takie uszczelki jak:

  • Zestaw uszczelek góra Isuzu  3CA1 / zestaw uszczelek głowicy Isuzu 3CA1
  • Uszczelka miski olejowej Isuzu 3CA1
  • Uszczelka pokrywy zaworowej Isuzu  3CA1 / Uszczelka klawiatury Isuzu 3CA1
  • Uszczelka kolektora wydechowego Isuzu 3CA1
  • Uszczelka kolektora ssącego Isuzu 3CA1

Pamiętaj, przed zamówieniem każdorazowo sprawdzaj telefonicznie lub e-mailowo dostępność uszczelek to Twojej wersji Isuzu3CA1.

Jedną z modyfikacji elementu papierowego plisowanego jest element opatentowany we Francji . Dla zwiększenia powierzchni filtrującej zastosowano tutaj zygzakowe składanie taśm papierowych. Pozwala to uzyskać jednostkową powierzchnię filtrującą 6,5 cm3/cm2, czyli o ok. 30% większą niż w elementach plisowanych.

W elementach typu objętościowego na wyjściu oleju przefiltrowanego z reguły stosuje się materiał ochronny (z perkalu, flaneli, papieru lub siatki). Ma on za zadanie przeciwdziałać wymywaniu na zewnątrz włókien lub ziaren materiału filtrującego oraz zatrzymywać najgrubsze cząstki zanieczyszczeń, które przedostaną się przez nieszczelności w materiale filtrującym lub zostaną z niego wymyte.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.