Isuzu 3CA1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 3CA1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 3CA1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 3CA1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 3CA1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 3CA1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Filtr typu „łatwa wymiana” składa się z wytłaczanego korpusu blaszanego, w którym umieszczony jest element filtrujący dociskany sprężyną do pokrywy dalej poprzez uszczelkę. Filtr jest nierozbieralny, gdyż pokrywa korpusu jest zawalcowana z płytką dociskową. Element filtrujący ułożony jest z płytek kartonowych o jednakowym kształcie. Sąsiednie płytki filtrujące są obrócone w stosunku do siebie o 60°, co powoduje powstanie między nimi szczelinowych kieszeni. Dzięki temu powiększa się znacznie powierzchnia filtrująca elementu (ok. 8 cm2/cm3).

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.