Isuzu 3CA1 świece żarowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wersje świec żarowych do silnika Isuzu 3CA1. Świece do Isuzu 3CA1 mamy na miejscu, wysyłka jeszcze tego samego dnia.

Oprócz samych świec żarowych do Isuzu 3CA1 oferujemy również wszystkie rodzaje przekaźników do świec żarowych oraz innych elementów.

Świece żarowe do silnika Isuzu 3CA1 można zakupić u nas zarówno na sztuki, jak i w kompletach na cały silnik.

Wadą filtrów odśrodkowych z napędem odrzutowym jest nieoczyszczanie oleju użytego do napędzania wirnika, nasycenie oleju powietrzem (aeracja) i spienianie oleju oraz duże wymiary i ciężar. Ostatnio opracowano model filtru odśrodkowego o napędzie hydraulicznym, w którym wyeliminowano dysze. Filtr ten nie ma powyższych wad i ma o ok. 20% mniejsze wymiary oraz ciężar. Wirnik nie ma dysz i jest napędzany za pomocą oleju w nim oczyszczanego.

Filtry odśrodkowe o napędzie mechanicznym. Napęd mechaniczny w filtrach odśrodkowych można realizować za pomocą przekładni zębatej lub pasowej od wału korbowego, przez wmontowanie lub połączenie wirówki z wentylatorem lub pompą wody. Najbardziej rozpowszechnione są obecnie wirówki montowane na przednim końcu wału korbowego silnika. Jest to spowodowane prostotą konstrukcji oraz coraz lepszymi charakterystykami eksploatacyjnymi tego typu filtrów spowodowanymi wzrostem prędkości obrotowej współczesnych silników.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.