Isuzu 3CA1 pompa wody

Pompa wody do silnika Isuzu 3CA1 dostępna w naszej ofercie. Wszystkie wersje pompy wody Isuzu 3CA1 dostępne na miejscu na magazynie w Polsce, lub na zamówienie.

Przy zamówieniu pompy wody do swojego Isuzu 3CA1 podaj pełne oznaczenia swojego silnika. Znajdują się one na dwóch białych/srebrnych naklejkach na pokrywie zaworowej silnika (tzw. pokrywa klawiatury, czy też pokrywa górna silnika). Jeżeli na Twoim silniku Isuzu 3CA1 te naklejki są nieczytelne, pomocne może okazać się zrobienie zdjęcia starej pompy wody.

Istnienie podciśnienia utrudnia ściekanie oleju, a czasami powoduje zasysanie oleju z miski do dolnej objętości korpusu filtru odśrodkowego. Przy połączeniu wnętrza filtru z atmosferą eliminuje się wszystkie niekorzystne zjawiska. Przy swobodnym połączeniu z atmosferą następuje zasysanie pyłu do wnętrza wirówki. W celu zapobiegania temu zakłada się mały filtr np. w postaci podkładki filcowej.

W układach smarowania, w których nie można montować filtru w postaci podkładki filcowej, stosuje się zamiast odwietrznika większy przekrój przewodu odprowadzającego olej. Wszystkie typy filtrów odśrodkowych włączane są do układu olejenia bocznikowo. Wtedy cała objętość oleju tłoczona do wirnika wypływa przez dysze napędzające i następnie spływa swobodnie do miski oleju.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.