Isuzu 3CA1 pompa paliwa

Pompy paliwowe do silnika Isuzu 3CA1. Pompy podające paliwo we wszystkich wersjach. Niezależnie od tego jaką wersję pompy paliwa potrzebujesz do swojego silnika Isuzu 3CA1 mamy ją w swojej ofercie. Oferujemy także pomy wtryskowe do Isuzu 3CA1.

  • Isuzu 3CA1 pompa podająca paliwo
  • Isuzu 3CA1 pompka zasilająca na wałek rozrządu (pompa do bloku)
  • Isuzu 3CA1 elektryczna pompa paliwa

Po dołączeniu układu dozowania zanieczyszczeń testowych i układu pobierania próbek do stanowiska do badania charakterystyk hydraulicznych filtrów oleju może być stosowane do badania charakterystyk filtracyjnych i trwałości filtrów oleju. Przy badaniu charakterystyki trwałości elementu konieczne jest urządzenie do ciągłego dozowania zanieczyszczeń. Najbardziej rozpowszechnione jest urządzenie typu kwadrant oraz typu wyporowego.

Badanie charakterystyk filtrów oleju polega na przetłaczaniu podgrzanej cieczy roboczej w układzie zamkniętym: zbiornik-pompa-filtr-urządzenie pomiarowe- zbiornik. Do zbiornika lub do przewodów przed filtrem dozuje się określoną ilość zanieczyszczeń testowych w sposób ciągły lub skokowo. Jako ciecz roboczą do wyznaczania charakterystyk filtru stosuje się taki rodzaj oleju silnikowego, do oczyszczania którego przeznaczony jest dany filtr.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.