Isuzu 3CA1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu 3CA1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 3CA1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 3CA1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu 3CA1.

Jeżeli prędkość przepływu aerozolu w sondzie jest za duża w stosunku do prędkości strumienia zapylonego powietrza, wtedy przekrój zasysanego strumienia do sondy jest większy od przekroju sondy Cząstki duże ominą sondę, cząstki małe natomiast zostaną zassane do sondy. W konsekwencji otrzymana próbka będzie zawierała za dużą ilość cząstek małych oraz masa jej będzie za mała.

Jeżeli prędkość aerozolu w sondzie będzie zbyt mała, u wlotu do sondy nastąpi spiętrzenie powietrza, wynikające stąd, że przekrój pobieranej do sondy strugi jest mniejszy od przekroju sondy. Jeśli w pewnej odległości od sondy wydzieli się strugę o przekroju równym przekrojowi sondy, to w tej strudze znajdują się linie przepływu omijające sondę. Małe cząstki, których tory pokrywają się z tymi liniami przepływu, ominą sondę, duże natomiast wskutek bezwładności zostaną zassane. W wyniku otrzyma się za dużą masę wydzielonego pyłu w stosunku do zassanego powietrza i zdeformowany rozkład granulometryczny pyłu w kierunku grubych frakcji.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.