Isuzu 3CA1 pierścienie tłokowe silnika

Pierścienie na tłoki silnika Isuzu 3CA1 dostępne od ręki w naszym sklepie. Dziś zamawiasz, jutro odbierasz od kuriera.

Pierścienie Isuzu 3CA1 dostępne są zarówno dla tłoków nominalnych, jak i nadwymiarowych.  Do pierścieni tłokowych Isuzu 3CA1 istnieje możliwość zamówienia również tłoków, a także wszystkich innych podzespołów.

Charakterystyki filtrów wielostopniowych są funkcją wszystkich stopni filtracji z jakich zbudowany jest filtr. Opory przepływu filtru oraz masa zatrzymanego w filtrze pyłu, są odpowiednio sumą oporów przepływów i mas pyłu zatrzymanych w poszczególnych stopniach filtracji. Skuteczności odpylania sumować nie można. Najczęściej podaje się zależność na skuteczność odpylania filtrów wielostopniowych połączonych szeregowo.

Skład granulometryczny pyłu zmienia się w czasie przepływu przez poszczególne stopnie filtracji. Ze względu na znane zjawisko selektywności filtrów włóknistych, najefektywniej będą w nich osadzane cząstki o pewnych określonych wymiarach. Na przykład dla włóknin z włókien syntetycznych o średnicach kilkudziesięciu µm najefektywniej osadzane są cząstki pyłu kwarcowego o średnicach 4÷7 µm.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.