Isuzu 3CA1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 3CA1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 3CA1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 3CA1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 3CA1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Najbardziej istotnymi dla pracy urządzeń płynowych są zanieczyszczenia stałe. Można je scharakteryzować wymiarami (lub wymiarem zastępczym, najczęściej średnicą albo promieniem zastępczym), koncentracją (ciężarem) oraz składem chemicznym i twardością. Ponadto istotnym czynnikiem z punktu widzenia filtrowania jest stopień skoagulowania cząstek, ich własności elektryczne i magnetyczne oraz ciężar właściwy.

Zagadnienie oceny zanieczyszczeń plastycznych, które można uważać za elementy dyspersyjne płynu reologicznego, jest uwarunkowane wpływem takich zanieczyszczeń na własności przepływowe i fizykochemiczne płynu roboczego. Najbardziej celowe wydaje się określenie ich za pomocą koncentracji objętościowej i średniego stopnia dyspersyjności. Przy narzuceniu pewnych warunków ograniczających objętość zanieczyszczeń plastycznych, ich wpływ na pracę urządzeń, szczególnie hydraulicznych, może być pomijalny.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.