Isuzu 3CA1 łącznik pompy hydraulicznej, sprzęgło elastyczne

W ofercie wszystkie wersje sprzęgieł elastycznych oraz innych rodzajów łączników silnika Isuzu 3CA1 i pompy hydraulicznej.

W silnikach Isuzu 3CA1 występuje wiele wersji połączeń pompy hydraulicznej i silnika. W przypadku isuzu 3CA1 są to zarówno sprzęgła gumowe z tulejkami metalowymi, jak i różnego rodzaju elementy teflonowe czy plastikowe.

Aby dokładnie określić jaki rodzaj sprzęgła występował w Twoim silniku Isuzu 3CA1 potrzebujemy następujących informacji:

  1. Zdjęcie starego sprzęgła lub jego pozostałości
  2. Informacje na ile śrub było montowane oraz jakiego wymiaru były to śruby
  3. Średnicę zewnętrzną całego elementu.

W obszarze zmian obładowania istnieją maksima skuteczności filtracji. Teoria filtracji oparta o założenie nieskończenie wielkiej siły adhezji cząstek pyłu do włókien nie przewiduje występowania tego zjawiska. Spadek skuteczności filtracji po osiągnięciu pewnej krytycznej masy wchłoniętego pyłu następuje na skutek odrywania cząstek pyłu przez strumień przepływającego powietrza. Zmniejszenie porowatości warstwy włóknistej spowodowane osadzaniem się cząstek pyłu na włóknach powoduje wzrost prędkości przepływu w strukturze włókniny, wiąże się to z kolei z intensyfikacją aerodynamicznego oddziaływania strumienia powietrza na osadzone cząstki pyłu.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.