Isuzu 2CA1 termostat

W ofercie wszystkie wersje termostatów do silnika Isuzu 2CA1. Większość wersji termostatów do Isuzu 2CA1 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Isuzu 2CA1 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Znormalizowane dyski siatkowe nałożone są na trzpień i zamocowane w nierozbieralny pakiet. Pomiędzy dyskami umieszcza się pierścienie dystansowe ułatwiające czyszczenie wkładu. Filtry konstruuje się tak, aby olej dopływał z zewnątrz. Przy przeciwnym kierunku dopływu oleju siatka byłaby unoszona z karkasu usztywniającego. Przy elementach dyskowych olej po przejściu przez stożkowe siatki dokładniejszego filtrowania i zgrubne siatki usztywniające płynie przez promieniowo wytłoczone otwory w tarczach usztywniających do głównego otworu odpływowego w pakiecie dysków. Dla filtrów siatkowych nie potrzebne są dodatkowe pojemności na zatrzymane zanieczyszczenia, ponieważ osadzają się one wyłącznie na powierzchniach siatek.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.