Isuzu 2CA1 świece żarowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wersje świec żarowych do silnika Isuzu 2CA1. Świece do Isuzu 2CA1 mamy na miejscu, wysyłka jeszcze tego samego dnia.

Oprócz samych świec żarowych do Isuzu 2CA1 oferujemy również wszystkie rodzaje przekaźników do świec żarowych oraz innych elementów.

Świece żarowe do silnika Isuzu 2CA1 można zakupić u nas zarówno na sztuki, jak i w kompletach na cały silnik.

W filtrach odśrodkowych z napędem hydrauliczno-turbinowym wirnik napędzany jest przez niewielką turbinę, zamontowaną z nim na wspólnej osi, a turbina obraca się pod działaniem dwu silnych strumieni oleju, wypływających z nieruchomych dysz. Wadami tego typu filtrów jest skomplikowana konstrukcja i brak filtracji oleju, używanego do napędu turbiny. Z tych właśnie względów wirówki z turbiną napędzaną hydraulicznie nie znalazły szerszego zastosowania. Wydaje się jednak, że trudności te można wyeliminować, np. wykonywać seryjnie koło napędowe turbiny z tworzywa sztucznego. Drugą wadę można usunąć, przyjmując odwrotny kierunek strumienia oleju, wtedy do napędu można wykorzystać olej oczyszczony w wirniku lub montować wirówkę bocznikowo do układu olejenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.